Hakkımızda

1964 yılında kurulan Halimoğlu Boya; kurulduğu yıllarda diğer üretici firmalardan farklı olarak, Türkiye'nin konut yapılaşması ile birlikte, özellikle toplu konut alanında ihtisas malzemeleri geliştirmiş ve üretmiştir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Halimoğlu A.Ş. Türk Boya Sanayii'ne kazandırdığı;

Fasarit® (dekoratif püskürtme boya),
Halimoğlu® Macun (kullanıma hazır yüzey düzeltme ve dolgu macunları),
Tavan® Plastik Boya (tavan yüzeyleri için özel plastik boya),
Rustik® (dekoratif tekstürlü dış cephe boyası)

gibi yenilikçi boya malzemeleri ile yurtiçi ve yurtdışındaki seçkin projelerde tercih edilen boya üreticilerinden biri olarak sektördeki yerini almıştır.

Halimoğlu A.Ş., inşaat sektörünün önde gelen firmaları tarafından güven ile kullanılan, dekoratif boya malzemeleri ve uygulama sistemlerinin yanısıra; inşaat sektörünün değişen ve gelişen ihtiyaçları doğrultusunda ürün portföyüne;

Thermo-Tec® (ısı yalıtım sistemleri),
Cera-Tec® (çimento esaslı seramik yapıştırıcı harçları),
Cera-Derz® (seramik derz dolgu malzemeleri),
Restore® (tamir harçları),
Aqua-Tec® (su izolasyon ürünleri),
Wood-Tec® (ahşap ürünleri),
Putz-Tec® (hazır sıva sistemleri)

gibi ürünleri de dahil ederek müşterilerinin çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.

Bugüne kadar ağırlıklı olarak toplu konut ve inşaat projeleri bazında hizmet veren Halimoğlu A.Ş. yeni yatırımlarla artırılan üretim kapasitesi sayesinde; çoğaltılmış ambalaj seçenekleri, güçlü ürün yelpazesi, zengin renk alternatifleri ile bugün toptancı ve perakendeci bayileri vasıtasıyla son kullanıcılara da hizmet sunmaktadır.

İstanbul Hadımköy ve Kayabaşı'nda bulunan toplam 14.000 metrekare açık; 6.800 metrekare kapalı alana sahip olan iki üretim tesisi ile su bazlı boyalar ve çimento esaslı harçların üretimini devam ettiren Halimoğlu A.Ş. köklü geçmişi, güçlü teknolojik altyapısı ve yeniliklere açık, araştırmacı ve dinamik kadrosu ile geleceğe uzanıyor.

Halimoğlu A.Ş. şimdiye kadar olduğu gibi, bundan sonra da; ihtiyaçlarınızı sizlerle beraber tespit ederek, sizlere en kaliteli, en ekonomik ve en iyi hizmeti sunmaya devam edecek ve bundan kıvanç duyacaktır.

Saygılarımızla,
Ersin ÇELİK
Yönetim Kurulu Başkanı